Do jaké skupiny prezentací patří ty vaše? Podobají se mému kamarádovi z předchozího článku nebo Marcovi Meroovi?

Maco si v této ukázce získá publikum tím, že vtipně vypráví své zážitky z doby svého dospívání. Tím publikum pobaví a přesvědčí, že rozumí citům, starostem a myšlení mládeže.
V zápětí vyzdvihuje svojí matku, která ho milovala a věřila v něho, i když byl darebák a bral drogy. Tomuto svému doznání se věnuje jen krátce, aby hned rozvířil ty nejsilnější emoce…

Podívejte se sami na tuto strhující prezentaci, kde je dokonale využitá emoční křivka. Publikum se směje, pláče… Marc se jich hluboce dotýká svou řečí. Všichni rozhodně odcházeli z pochopením zprávy, kterou jim Marc chtěl říci.(Video s titulky)

Marc Mero pochopil svojí matku

Změnil svůj postoj k lidem a stal se inspirací i pro mladé. Podívejte se na jeho strhující prezentaci.

Vyrůstal v malém domku, v chudé čtvrti Buffalo New Yorku, přesto byl odhodlaný splnit si své sny. Pracoval na sobě tvrdě, aby dosáhl svého úspěchu v hokeji, fotbale, boxu a v profesionálním wrestlingu.

Po dosažení vrcholu své kariéry jako šampión vrestlingu, utrpěl obrovskou ztrátu a uvědomil si, že peníze a sláva mu nekoupí štěstí.

„Nezáleží na tom, co máš v kapse, ale na tom, co máš ve svém srdci!”

Marc se stal inspirací i pro mladé. Jak můžete vidět ve videu, téma prevence pro dospívající mládež zvládl bravurně. Na rozdíl od mého známého, který stejné téma nesprávně uchopil (předchozí článek Nabídla mu kouření v průběhu prezentace).

Jaké jsou vaše prezentace? Co si myslíte o tomto vystoupení Marca Mero? Napište mi do komentářů.


David M Strnad
David M Strnad

„Přijde čas, kdy se někdo pokusí shrnout váš život do několika video záběrů. Doporučuji vám, abyste ty záběry natočili sami už teď.“

Marketingový specialista EMBERI PROduction
Autor knihy a kurzu SMART Video, spoluautor vzdělávacího programu Video klíč k úspěchu.

Obchod a management vystudoval na anglickém NEBSM. Od roku 2010 pomáhá podnikatelům s video marketingem a internetovou prodejní strategií. Stojí za úspěchem kampaní, které celkově oslovily více než 150.000 uživatelů a přinesly milionové zisky.

Vybudoval obchodní týmy s mezinárodní působností. Je spoluautorem vzdělávacího programu a knižní série Sponzorovací proces od A do Z. Také spoluautor projektu EliteVideo Academy.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.